9 Aralık 2011 Cuma

dalgaya geldim

Bir gün önce yazdığım posta gelen yorumlardan anlıyorum ki birileri bizimle fazlasıyla kafa bulunur. Bozuk Türkçeli biri -hadi adını da yazalım ama belki bu da yalan dolandır -Birkay Koray- bazı blog yazarlarına bana gelen benzer mesajı göndermekteymiş. Valla fena dalgaya geldim. Kendi sitesini pazarlamak için ilginç bir aslında yaptığı. Neyse şimdilik bu kadarıyla atlattık diyelim. Beni uyarıcı yorumlar için teşekkürler. Sanal dünya iyi hoş da oldukça tehlikeli.
Bu işin bence en komik tarafı, bu beyin / bayanın gönderdiği blog yazarına burcunu sorması. Bir mailde koç burcuyken benimkinde terazi olduğunu söylemiş. İyi de niye bu burç takıntısı?

7 yorum:

nalan dedi ki...

aynı mesaj bugün de bana gelmiş.
üstülik son postum kanser hakkında!
bu sefer de aslan burcu olmuş bu zarzevat.
manyak mıdır nedir?
:)

Gamlı Baykuş dedi ki...

Ben yarın bu zatı telefonla arayıp bir fırça kaymak istiyorum.

Ben Keyfim ve Kahyası dedi ki...

Bana da göndermiş aynı maili. Yanlış hatırlamıyorsam işbulma sitesinin sahiydi ama verilen ilanları okuyunca korktum valla. "Evde telefonla konuşacak bayanlar arıyoruz" gibilerinden ilanlar vardı sitede. Uzak durmak lazım bence :)

İA dedi ki...

bana da geldi bu kişi başak burcu şimdilik,Türkçesi ise senden sonra epey düzelmiş, iyi ki ismini yazmışsın yazında...

Adsız dedi ki...

Bana yazdığı mail itibariyle burç sormayı bırakmış anlaşılan:)

özlem dedi ki...

evet, evet, burç işini bırakmış; bana gelen mesajda da yoktu. 'en sevdiğim yazınız şu oldu' gibi, blogumu okumuş havası veren yorumları beni eğlendirdi. ben dalgaya gelmedim neyse ki:P

Tolun dedi ki...

Aynen bana da geldi...

"Merhaba!

tolunozarslan.blogspot.com guzel bir blogunuz icin tesekkur ederim.

İlk gelen "Agile Test (Kalite Kontrol) Sertifikasi" postu okuduktan sonra bir saat boyunca memnuniyetle blogunuzda dolaştım:) Yazıları kolay yazılmış.

Jooble şirketinde çalışıyorum, dünyanın dört bir tarafından iş teklifleri topluyoruz. İşim, sitemizin bağlantıları blogculara yapıştırmaktır. İşimi çok seviyorum çünkü biz dost bir ekibiz ve iyi patronlarımız var, maalesef, blogculara bağlantımızı nasıl yapıştırması ile ilgili hiç bir fikrim yoktur, bunu yapamazsam işten çıkarılacağımdan korkuyorum:( Şu anda çeşitli bloglara mektuplar yollayacağıma bir saat boyunca blogunuzu okuyordum. Gerçekten, "United States" "jooble-us.com" için bağlantının uygun olup olmayacağına emin değilim, ama bağlantımızı blogunuza ekleyebilirseniz ben size borçluyum!!! Ciddiyetle belirtmeli ki sitemiz çok güzel ve insanların iş bulmalarına yardım eder.Blogunuzu takip edenlere yeni bir şans ve yeni bir iş fırsatı için bir kapı açmak istemez misiniz? İyi çalışmalar dilerim! İyi blogunuz için çok sağ olun. Yeni yazılarınızı sabırsızlıkla bekliyorum!!!!

P.S. "Scorpio" burcundan mısınız? Tanıştığımıza çok memnun oldum :)
Saygılarımla,

Birkay Koray
Account Manager

Tel: +44 (0) 800 098 8516
E-mail: bk@jooble.com
Skype: birkay.koray

www.jooble.org "